EBT logo EuroBillTracker

:. Sekvu viajn Eŭro-biletojn spure ekde la 1ª de januaro 2002

:. Uzantraporto (Flag for Belgio Paulzab)
  Informo  
  Ĝeneralaj  
  Mapoj  
  Trafoj  

Interesaj trafoj: 2 367
Biletoj enigitaj: 228 930
Trafoproporcio: 1 : 96.72

Aliĝis: 2005-12-21
Lasta enskribita bileto: 2017-10-17 16:24:44

Paulzab ligas al 712 aliaj uzantoj, ekz.:

Rango internacia: 114
Rango nacia: 18
Rango urba: 1

Valoro da enmetitaj biletoj: 3 775 560 €
Meza valoro de enmetitaj biletoj: 16.49 €

Distribucio de biletvaloroj
5 €   77 736   388 680 €
10 €   61 617   616 170 €
20 €   65 483   1 309 660 €
50 €   21 399   1 069 950 €
100 €   1 980   198 000 €
200 €   548   109 600 €
500 €   167   83 500 €

paulzab.fmo@gmail.com Mari - papa - ergothérapeute - marathonien - généalogiste - scrabbleur - mauvais caractère, mais facile Fà vivre (paraît-il) - né fatigué - petit (d'après mon beau-frère) - husband - dad - occupational therapist - runner - born tired - small (following my brother in law) Premier (et actuellement le seul) à avoir encodé des billets à ARQUENNES (B-3 19juin11) Ave-et-Auffe (B-5 14nov10) Avèze (F-1 13jul11) Berzé-le-Châtel (F-3 13jul11) Besonrieux (B-6 4a13) Besse-en-Oisans (F-1 4a13) Boudou (F-1 4a13) Cabouco (P-1 13jul13) Cambron-St-Vincent (B-5 20a13) Caux (F-2 20a13) Chambrey (F-1 20a13) Chevagny-sur-Guye (F-35 15jul12) Corcelles (F-4 13jul11) Delme (F-9 13jul11) Dion-le-Mont (B-33 24jul11) Dompierre-sur-Authie (F-2 11av14) Feschaux (B-2 24jul11) Froidlieu (B-66 24jul11) Froidthier (B-21 4s11) Genouilly (F-2 13jul11) Goyet (B-6 4mar17) Grand-Rosière-Hottomon (B-4 16o14) Hampteau (B-1 18jul13) Hannêche (B-10 18j13) Hollogne-sur-Geer (B-2 24jan16) Jenneret (B-10 24jan16) Kiezegem (B-10 14jul12) La Bâtie-Rolland (F-1 15av12) Lacuisine (B-34 15mar12) La Guiche (F-10 30d11) Lamontzée (B-4 24o13) Latinne (B-28 9v13) La Vigerie (F-3 14f12) Le Puley (F-2 14f12) Leynes (F-1 13jul11) Lindre-Basse (F-3 28mai11) Lingé (F-6 13j13) Livramento (P-4 13jul13) Longpré (B-10 6n12) Marck-en-Calaisis (F-1 6n12) Marizy (F-5 6n12) Marneffe (B-5 9s12) Martigny-le-Comte (F-2 13jul11) Masnuy-St-Jean (B-55 15v13) Masnuy-St-Pierre (B-1 2mar13) Maureilhan (F-1 13jul11), MERLEMONT (B-6 24août8) MONTIGNIES-LEZ-LENS (B-15 16août09) MONTRICOUX (F-5 2août12) MONT-ST-ANDRE (B-10 22mar13) NEGREPELISSE (F-6/12 2 août12) NIDDEGEN (D-8 24o11) NODRENGE (B-1 12jul12) Ombret-Rawsa (B-3 24s12) Palmanyola (E-1 12jul12) Petit-Waret (B-100 22s12) Port-Mahon (E-1 22s12) Rimbach (F-1 22s12) Rousset-en-Vercors (F-5 22jul12) Ruitz (F-2 12a16) St-Egrève (F-1 20s13) St-Laurent-d'Andenay (F-5 20s13) St-Martin-la-Patrouille (F-2 13jul11) St-Michel-d’Euzet (F-3 24s13) St-Michel-en-Brenne (F-2 13jul11) Salornay-sur-Guye (F-2 13j13) Sao Roque (P-20 13jul13) Schandel (L-3 13j13) Solre-St-Géry (B-3 17jun13) Tangissart (B-4 17jun13) Tillet (B-7 17jun13) Tourettes-sur-Loup (F-10 6avr12) Vendoeuvres (F-2 6avr12) Villers-Perwin (B-7 30s13) Villers-Ste-Gertrude B-1 30j15) Vyle-et-Tharoul (B-12 21av15) Wangenies (B-40 1d13) et Ways (B-2 1d13). Premier mais plus le seul à avoir encodé des billets à HINGEON (B-4 5jul8) LA-CHAPELLE-EN-VERCORS (F-1 12sep07) MARCHIN (B 28sep08) ORGEO (B-1 27juin08) Ragnies (B-137/140 4a13) St-Bonnet-de-Joux (F-10/19 4a13) St-Didier-sur-Chalaronne (F-3/203 4a13) PREMIER MAIS PLUS LE SEUL MAIS ENCORE LE MEILLEUR A AVOIR ENCODE DES BILLETS A Halma (B-3/5 18j13) Jodoigne-Souveraine (B-20/22 24jan16) Lancié (F-87/88 9v13) Lens (B-156/218 13a13) Romanêche-Thorins (F-10/16 13jul11) St-Christophe-en-Oisans (F-10/16 20s13)Sorinnes (B-4/7 22m13) Meilleur encodeur pour: Aische-en-Refail (B-107/312 4a17) Asserac (F-2/4 26jul08) Audricq (F-19/40 29m16) Avernas-le--Bauduin (B-3/4 24nov10) Baisy-Thy (B-20/37 1f16) Basècles (B-14/33 1f16) Bettincourt (B-47/89 1f16) Bierwart (B-10/18 17jun13) Binche (B-161/296 28n10) Blanzy (F-10/17 13jul11) Bomal-sur-Ourthe (B-7/16 14d07) Bornival (B-8/10 1d15) Braives (B-31/81 17o11) Brugelette (B-161/249 3mar13) Brûly-de-Pesche (B-10/19 11mar13) Bruniquel (F-5/7 3mar13) Burdinne (B-100/185 3mar13) Cala Mandia (E-75/90 12jul12) Calatafimi-Segesta (I-5/25 12jul12) Castries (F 33/37 23jul09) Celles (Houyet)(B 11/27 1nov09) Céroux-Mousty (B 10/26 5n11) Chassepierre (B 27/45 15j15) Cilaos (F 50/109 15j15) Comines (B 178/322 20mai8) Corbarieu (F-6/8 2août12) Cormatin (F-5/13 26f12) Couthuin (B-500/908 13août17) Crêches-sur-Saône (F-16/82 13août17) Crupet (B-50/61 13août17) Cucugnan (F-6/24 13août17) Dampicourt (B-2/3 22s11) Denée (B-88/147 22s11) Egenhoven (B-10/17 3o14) Eizer (B-100/117 6s14) Elsenborn (B-20/31 6f12) Etterbeek (B-5806/35085 39o13) Evere (B-9228/31952 15j15) Faja de Baixo (P-5/7 13jul13) Fallais (B-5/14 13j13) Fauvillers (B-1/2 11août07) Forest (B-3951/10346 8d14) Gastuche (B-10/17 8d14) Geer (B-50/78 8d14) Haillot (B-5/7 8d14) Han-sur-Lesse (B-100/406 1s15) Hannut (B-1304/4916 1s15) Haren (B-4092/15531 1515) Herchies (B-10/15 8d14) Houtem (B-Vilvorde 10/17 21jun12) Huccorgne (3/5 24o13) Hunawihr (F-6/18 21jun12) Jehanster (B 67/68 26s15) Jodoigne (B-700/2120 26s15) Konzen (D-31/64 10août09) Kraainem (B-6292/21245 1s17) Landelies (B-12/14 10f14) La Reid (B-10/26 21j15) Larum (B-100/126 12m16) La Turballe (F-231/267 28j15) Leerbeek (B 100/186 28j15) Leignon (B-3/5 28j15) Lichtenbusch (B-10/43 8n15) Lincent (B-472/607 8n15) Linsmeau (B-50/51 5m17) Lives-sur-Meuse (B-10/29 5m17)Louette-St-Pierre (B-20/28 7d11) Magnac-Laval (F-20/22 26s15) Maleizen (35/66 26s15) Meeffe (10/12 26s15) Meldert (B-25/50 16av17) Merville-Franceville-Plage (F-50/74 16av17) Méry (B-9/10 16av17) Meslin-l'Evêque (B-25/59 20f16) Monsegur (F-2/4 9o7) Montmédy (F-45/149 7n14) Moorsel (B-50/86 7n14) Mosteiros (P-20/50 13j13) Munkzwalm (B-44/91 13j13) Nederokkerzeel (B-10/30 14jul12) Neder-over-Heembeek (B-599/820 3V12) Neervelp (B-10/14 3V12) Nil-St-Vincent-Nil-St-Martin (B-99/139 11f12) Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek (B-6/12 11av12) Ophain-Bois-Seigneur-Isaac (B-196/242 10o12) Ouarzazate (Maroc 9/17 25s12) Overijse (B-3416/12814 29o13) Patignies (B-2/3 21jun12) Penne (F-2/3 2août12) Peutie (B-57/85 21jun12) Piétrebais (B-2/3 16av13) Plancenoit (B-179/198 7août12) Porcheresse (B-40/41 7août12) Racour (B-5/9 16av13) Remicourt (B-50/138 18j13) Rendeux-Bas (B-2/3 18j13) Rijmenam (B-100/243 2s16) Rosnay (F-3/7 18j13) Rouffach (F-20/71 9f13) Ste-Ode (B-2/3 9f13) St-Jean-Geest (B-10/13 9f13) St-Jean-Sart (B-20/21 2n12) St-Lyphard (F-19/29 2s12) St-Nicolas (B-100/211 26d12) Schaerbeek (B-7754/38550 29o13) Sommesous (F-20/128 4a13) Sterrebeek (B-975/3656 29o13) Taponas (F-8/42 4a13) Temploux (B-50/105 27a13) Teralfene (B-50/96 22a13) Thorembais-les-Béguines (B-35/57 4a13) Uccle (B-2581/12120 14jan13) Ungersheim (F-10/17 22jul12) Vaalbeek (B-25/41 4a13) Vaujany (F-20/47 4a13) Vertrijk (B-10/14 4a13) Viesville (B-54/61 14jul12) Villarembert (F-2/3 29jan12) Villié-Morgon (F-12/16 29jan12) Vlezenbeek (B-167/367 25d12) Warnant (B-10/16) Waudrez (B-2/3 5d12) Wezembeek-Oppem (B-4184/8874 29o13) Willebringen (B-10/17 5d12) Woluwé-St-Pierre (B-4910/22960 29o13)et Zetrud-Lumay (B-20/31 1o12) Ancien meilleur encodeur pour Allos (F-2012) Ampsin (B-2012) Axat (F-2010) Bruxelles (B-2013) Duisburg (B-2011) Erice (I-2007) Cinisi (I-2007) Flaine (F-2007) Grandhan (B-2010) Hermies (F-2012) Héron (B-2007) Hotton (B-2009) Ixelles (B-2009) Jamoigne (B-2011) Laeken (B-2007) Lasne (B-2007) Le Croisic (F-2008) Longuyon (F-2011) Machelen (B-2012) Mâcot-la Plagne (F-2010) Mézières-en-Brenne (F-2011)Molenbeek (B-2007) Montauban (F-2012) Montgenèvre (F-2010) Nieppe (F-2010) Orp-le-Grand (B-2011) Oulx (I-2010) Prüm (D-2009) Rochehaut (B-2008) St-Georges-sur-Meuse (B-2009) St-Gilles (B-2009) St-Kwintens-Lennik (B- 2009) Seneffe (B-1011) Thuin (B-2009) Villard-de-Lans (F-2007) Villers-devant-Orval (B-2007) Vincey (F-2011) Warneton (B-2007) et Woluwé-St-Lambert (B-2014). Unique* faiseur de hits sur Anseremme (B-1 24j15) Autre-Eglise (B-1 24j15) Bosgouet (F-1 24j15) Brugelette (B-2 30n8) Burdinne (B-2 22jan12) Calatafimi-Segesta (I-1 10d8) Celles-Houyet (B-1 25d15) Coo (B-1 24d15) Egenhoven (B-1 4o14) Eizer (B-1 6s14) Elingen (B-1 29j17) Froidthier (B-1 7d11) Gastuche (B-1 30o12) Geer (B-1 25ma12) Gravelines (F-1 11n11) Hannêche (B-1 4s11) Heppignies (B-1 21jan11) Ille-sur-Têt (F-22jan10) Koekelberg (B 9mai08) La Turballe (F-1 21j15) Limelette (B-1 21o07) Louette-St-Pierre (B-12jan12) Montignies-lez-Lens (B-2 10août08) MONT-ST-ANDRE (B-1 22mar13) MONT-ST-AUBERT (B-4o10) Mosteiros (P-1 22mar14) OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC (B-17f13) PETIT-WARET (B-3jun12) PEUTIE (B-3 26août11) PLANCENOIT (B-3 26jul9) RAGNIES (B-3 3jun12) ROCHEHAUT (B-11jul07) ST-JEAN-SART (B-2 2n12) ST-NICOLAS (B-2 23d10) SARZEAU (F-1 4août07) SCHIPLAKEN (B-1 2s16) VARNA (Bul-1 27avr09) et WANGENIES (B-1 24d12). Premier* mais plus le seul faiseur de hits de/vers Couthuin (B-3 7d11) HOTTON (B-2 4mai8) MACOT-LA-PLAGNE (F-29mai10) & VLEZENBEEK (B-1 10d09). * avec "l'autre" bien sûr ! Meilleur faiseur de hits pour BOMAL/OURTHE (B-1/2 5n7) DIEGEM (B-3/8 9jun10) ETTERBEEK (B-8/23 23s08) FOREST (B-3/7 18s8) HAREN (B-27/53 11jun11) HEVER (B-1/2 26f16) HOTTON (B-2/3 24s9) IXELLES (B-5/7 16août7) JANDRAIN (B-1/2 26f16) JODOIGNE (B-3/5 30s9) LINCENT (B-2/3 15jan10) NEGENMANNEKE (B-2/5 7s16) Peutie (B-4/5 23s17) Prüm (D-2/3 3jan9) RIJMENAM (B-2/5 2s16) SAINT-GILLES (B-28/34 3jan9) SCHAERBEEK (B-32/100 24jul10) UCCLE (B-8/16 24nov08) WOLUWE-ST-ETIENNE (B-2/6 au 5oc8 ex aequo avec Patte666) WOLUWE-ST-LAMBERT (B-59/249 19août12) et WOLUWE-ST-PIERRE (B-6/7 au 26jul08) Ancien meilleur faiseur de hits pour Jette (2008) Marchin (2012)
 
 
Entute .:
Valoro.:3 164 578 270
Uzantoj.:185 928 
Biletoj.:171 325 374 
Interesaj trafoj.:991 169 
Supraj Uzantoj (# da biletoj) .:
1. Flag for Germanio ProChrist2 459 404
2. Flag for Nederlando vermeer2 351 130
3. Flag for Aŭstrio Moise2 173 288
4. Flag for Germanio Boycott fakebook!2 039 500
5. Flag for Germanio BGO1 863 021
6. Flag for Germanio taucher1 655 792
7. Flag for Belgio bhoeyb1 526 300
8. Flag for Germanio G,Müller & family1 418 450
9. Flag for Finnio emppu1 418 366
10. Flag for Germanio Math Murderer1 383 417
Supraj uzantoj (# da biletoj, pasintaj 7 tagoj) .:
1. Flag for Italio AngeloSalento3 900
2. Flag for Germanio inDUS3 600
3. Flag for Aŭstrio Moise3 330
4. Flag for Germanio Lasterpaule2 900
5. Flag for Germanio ProChrist2 804
6. Flag for Belgio eurobillfinder2 600
7. Flag for Aŭstrio pluheaVen2 295
8. Flag for Estonio Kraan2 216
9. Flag for Aŭstrio H.i.n.t.i.2 147
10. Flag for Aŭstrio zimmerge1 998